Bushido Wildcats mod Fire Flux · ESL Challenger League Season 52 Europe Cup 2 ·
Bushido Wildcats 13–8 Fire Flux · Dust2
Bushido Wildcats vandt Dust2 13–8.
Bushido Wildcats vandt 6 af 12 runder som CT og 7 af 9 som T.
Fire Flux vandt 2 af 9 runder som CT og 6 af 12 som T.
Vej havde banens bedste rating, 1,88, med 23 kills.
2D-replay
Runder
| Hold | Runder | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|
| Bushido Wildcats | 13 | 6/12 | 7/9 | 2/2 |
| Fire Flux | 8 | 2/9 | 6/12 | 0/2 |
Bushido Wildcats
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vej | 23 | 11 | 3 | +12 | 151,7 | 76,2 % | 39,1 % | +5,9 % | 1,88 |
| Darendeli | 17 | 14 | 7 | +3 | 128,1 | 71,4 % | 76,5 % | +2,2 % | 1,42 |
| cadnyx | 16 | 12 | 5 | +4 | 97,8 | 81,0 % | 62,5 % | +0,9 % | 1,30 |
| Cacan | 13 | 17 | 0 | -4 | 65,1 | 71,4 % | 61,5 % | -4,0 % | 0,80 |
| Muk0s | 12 | 12 | 5 | 0 | 78,5 | 81,0 % | 50,0 % | +1,2 % | 1,20 |
| ekg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Fire Flux
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Quality | 22 | 15 | 2 | +7 | 131,7 | 66,7 % | 59,1 % | +2,9 % | 1,74 |
| zemix | 17 | 16 | 5 | +1 | 103,1 | 66,7 % | 52,9 % | +0,7 % | 1,37 |
| zer0UKY | 13 | 15 | 4 | -2 | 101,1 | 61,9 % | 38,5 % | -3,6 % | 1,10 |
| xEternaLxx | 8 | 18 | 6 | -10 | 54,4 | 76,2 % | 37,5 % | -2,9 % | 0,78 |
| Cizzx | 6 | 17 | 8 | -11 | 57,2 | 61,9 % | 50,0 % | -3,3 % | 0,72 |
| Coach|wecles- | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Runder
- Runde 1 CT vinder CT vinder
- Runde 2 CT vinder CT vinder
- Runde 3 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 4 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 5 CT vinder CT vinder
- Runde 6 T vinder Bomben sprang
- Runde 7 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 8 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 9 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 10 CT vinder CT vinder
- Runde 11 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 12 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 13 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 14 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 15 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 16 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 17 CT vinder CT vinder
- Runde 18 CT vinder CT vinder
- Runde 19 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 20 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 21 T vinder Terroristerne vinder
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer. Åbn i den fulde viewer