Bushido Wildcats mod MOUZ NXT · ESL Challenger League Season 52 Europe Cup 1 ·
Bushido Wildcats 13–3 MOUZ NXT · Dust2
Bushido Wildcats vandt Dust2 13–3.
Bushido Wildcats vandt 4 af 4 runder som CT og 9 af 12 som T.
MOUZ NXT vandt 3 af 12 runder som CT og 0 af 4 som T.
Vej havde banens bedste rating, 1,92, med 22 kills.
2D-replay
Runder
| Hold | Runder | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|
| Bushido Wildcats | 13 | 4/4 | 9/12 | 1/2 |
| MOUZ NXT | 3 | 3/12 | 0/4 | 1/2 |
Bushido Wildcats
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vej | 22 | 10 | 2 | +12 | 167,5 | 81,3 % | 50,0 % | +7,1 % | 1,92 |
| cadnyx | 15 | 11 | 6 | +4 | 110,8 | 81,3 % | 66,7 % | -1,4 % | 1,24 |
| Cacan | 13 | 9 | 3 | +4 | 86,3 | 56,3 % | 76,9 % | +5,7 % | 1,33 |
| Muk0s | 9 | 9 | 3 | 0 | 82,5 | 75,0 % | 77,8 % | -1,4 % | 1,00 |
| Darendeli | 7 | 13 | 8 | -6 | 88,2 | 68,8 % | 85,7 % | -0,8 % | 0,80 |
| ekg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
MOUZ NXT
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| opdust | 14 | 15 | 4 | -1 | 94,4 | 75,0 % | 71,4 % | -0,6 % | 1,39 |
| Nikodeon | 12 | 13 | 4 | -1 | 105,3 | 75,0 % | 66,7 % | -0,1 % | 1,43 |
| ay0k | 10 | 15 | 3 | -5 | 114,1 | 50,0 % | 70,0 % | -4,9 % | 1,10 |
| mixer | 8 | 12 | 6 | -4 | 77,1 | 62,5 % | 87,5 % | -0,3 % | 1,08 |
| eSx- | 8 | 13 | 1 | -5 | 77,7 | 62,5 % | 25,0 % | -4,4 % | 0,90 |
| Coach|LMBT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Runder
- Runde 1 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 2 T vinder Bomben sprang
- Runde 3 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 4 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 5 T vinder Bomben sprang
- Runde 6 T vinder Bomben sprang
- Runde 7 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 8 T vinder Bomben sprang
- Runde 9 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 10 CT vinder CT vinder
- Runde 11 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 12 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 13 CT vinder CT vinder
- Runde 14 CT vinder CT vinder
- Runde 15 CT vinder CT vinder
- Runde 16 CT vinder CT vinder
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer. Åbn i den fulde viewer