Color mod EAC · IEM Beijing 2026 Open Qualifier ·
Color 13–9 EAC · Mirage
Color vandt Mirage 13–9.
Color vandt 4 af 12 runder som CT og 9 af 12 som T.
EAC vandt 3 af 12 runder som CT og 8 af 12 som T.
reyoz havde banens bedste rating, 1,75, med 27 kills.
2D-replay
Runder
| Hold | Runder | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|
| Color | 13 | 4/12 | 9/12 | 1/2 |
| EAC | 9 | 3/12 | 8/12 | 1/2 |
Color
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| reyoz | 27 | 13 | 5 | +14 | 122,0 | 83,3 % | 33,3 % | +2,4 % | 1,75 |
| lattykk | 16 | 15 | 3 | +1 | 110,3 | 66,7 % | 43,8 % | +1,2 % | 1,35 |
| cronuss | 16 | 17 | 6 | -1 | 98,5 | 75,0 % | 56,3 % | -0,1 % | 1,23 |
| oz1k | 15 | 16 | 2 | -1 | 78,5 | 79,2 % | 66,7 % | +0,7 % | 1,17 |
| Ryujin | 11 | 15 | 4 | -4 | 57,9 | 75,0 % | 45,5 % | -2,1 % | 0,89 |
| Coach|cauzb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
EAC
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fessor | 22 | 18 | 3 | +4 | 121,9 | 79,2 % | 68,2 % | +2,4 % | 1,53 |
| bekker | 15 | 17 | 2 | -2 | 97,2 | 62,5 % | 26,7 % | -2,7 % | 1,05 |
| n1Xen | 14 | 19 | 5 | -5 | 93,2 | 70,8 % | 35,7 % | -2,2 % | 1,00 |
| sSen | 13 | 16 | 3 | -3 | 83,7 | 70,8 % | 76,9 % | -1,5 % | 1,00 |
| anber | 12 | 17 | 6 | -5 | 67,5 | 66,7 % | 66,7 % | +0,5 % | 1,02 |
| Coach|wezx | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Runder
- Runde 1 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 2 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 3 T vinder Bomben sprang
- Runde 4 T vinder Bomben sprang
- Runde 5 T vinder Bomben sprang
- Runde 6 T vinder Bomben sprang
- Runde 7 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 8 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 9 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 10 CT vinder CT vinder
- Runde 11 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 12 CT vinder CT vinder
- Runde 13 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 14 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 15 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 16 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 17 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 18 T vinder Bomben sprang
- Runde 19 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 20 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 21 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 22 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 23 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 24 CT vinder Bomben desarmeret
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer. Åbn i den fulde viewer