K27 mod Eternal Fire · IEM Beijing 2026 Closed Qualifier ·
K27 255–9 Eternal Fire · Ancient
K27 vandt Ancient 255–9.
K27 vandt 9 af 12 runder som CT og 1 af 11 som T.
Eternal Fire vandt 10 af 11 runder som CT og 3 af 12 som T.
Kvem havde banens bedste rating, 1,65, med 28 kills.
2D-replay
Runder
| Hold | Runder | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|
| K27 | 255 | 9/12 | 1/11 | 1/2 |
| Eternal Fire | 9 | 10/11 | 3/12 | 1/2 |
K27
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| clax | 17 | 15 | 4 | +2 | 63,9 | 60,9 % | 47,1 % | +4,4 % | 1,30 |
| qw1nk1 | 16 | 19 | 7 | -3 | 71,0 | 73,9 % | 50,0 % | -0,5 % | 1,08 |
| kashl1d | 15 | 17 | 2 | -2 | 79,1 | 60,9 % | 40,0 % | -2,0 % | 1,08 |
| xeedo | 13 | 21 | 8 | -8 | 75,4 | 69,6 % | 53,8 % | -5,9 % | 0,81 |
| X5G7V | 9 | 20 | 5 | -11 | 53,5 | 52,2 % | 66,7 % | -1,8 % | 0,72 |
| Coach|balblna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Eternal Fire
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvem | 28 | 15 | 7 | +13 | 128,3 | 73,9 % | 50,0 % | +2,9 % | 1,65 |
| soulfly | 22 | 13 | 8 | +9 | 103,8 | 91,3 % | 40,9 % | +2,6 % | 1,59 |
| jottAAA | 17 | 13 | 3 | +4 | 80,2 | 69,6 % | 76,5 % | -0,3 % | 1,18 |
| MisteM | 13 | 16 | 5 | -3 | 72,0 | 69,6 % | 61,5 % | +1,8 % | 1,11 |
| regali | 11 | 13 | 3 | -2 | 44,7 | 78,3 % | 27,3 % | -1,9 % | 0,88 |
| yT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Runder
- Runde 1 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 2 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 3 CT vinder CT vinder
- Runde 4 CT vinder CT vinder
- Runde 5 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 6 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 7 CT vinder CT vinder
- Runde 8 CT vinder CT vinder
- Runde 9 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 10 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 11 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 12 CT vinder CT vinder
- Runde 13 CT vinder CT vinder
- Runde 14 CT vinder CT vinder
- Runde 15 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 16 CT vinder CT vinder
- Runde 17 CT vinder CT vinder
- Runde 18 CT vinder CT vinder
- Runde 19 T vinder Bomben sprang
- Runde 20 CT vinder CT vinder
- Runde 21 CT vinder CT vinder
- Runde 22 CT vinder CT vinder
- Runde 23 CT vinder CT vinder
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer. Åbn i den fulde viewer