K27 mod MIBR · IEM Beijing 2026 Closed Qualifier ·
K27 255–8 MIBR · Cache
K27 vandt Cache 255–8.
K27 vandt 5 af 7 runder som CT og 8 af 12 som T.
MIBR vandt 4 af 12 runder som CT og 2 af 7 som T.
kashl1d havde banens bedste rating, 1,56, med 16 kills.
2D-replay
Runder
| Hold | Runder | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|
| K27 | 255 | 5/7 | 8/12 | 2/2 |
| MIBR | 8 | 4/12 | 2/7 | 0/2 |
K27
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| X5G7V | 18 | 11 | 2 | +7 | 100,2 | 73,7 % | 72,2 % | +0,3 % | 1,41 |
| kashl1d | 16 | 9 | 5 | +7 | 95,7 | 94,7 % | 62,5 % | +2,2 % | 1,56 |
| clax | 13 | 10 | 3 | +3 | 75,7 | 78,9 % | 69,2 % | +2,5 % | 1,30 |
| xeedo | 10 | 11 | 8 | -1 | 71,3 | 68,4 % | 70,0 % | +0,7 % | 1,10 |
| qw1nk1 | 5 | 13 | 3 | -8 | 31,2 | 63,2 % | 60,0 % | -3,3 % | 0,56 |
| Coach|balblna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
MIBR
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| insani | 15 | 14 | 3 | +1 | 103,3 | 73,7 % | 53,3 % | +0,5 % | 1,26 |
| tomaszin | 10 | 12 | 2 | -2 | 54,4 | 57,9 % | 70,0 % | -0,4 % | 0,92 |
| LNZ | 10 | 13 | 1 | -3 | 60,2 | 63,2 % | 60,0 % | -1,5 % | 0,91 |
| venomzera | 10 | 15 | 2 | -5 | 58,9 | 68,4 % | 50,0 % | -1,3 % | 0,84 |
| nqz | 8 | 10 | 6 | -2 | 57,0 | 73,7 % | 37,5 % | -1,5 % | 0,92 |
| Coach|LETN1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Runder
- Runde 1 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 2 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 3 T vinder Bomben sprang
- Runde 4 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 5 T vinder Bomben sprang
- Runde 6 T vinder Bomben sprang
- Runde 7 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 8 T vinder Bomben sprang
- Runde 9 T vinder Bomben sprang
- Runde 10 CT vinder CT vinder
- Runde 11 CT vinder CT vinder
- Runde 12 CT vinder CT vinder
- Runde 13 CT vinder CT vinder
- Runde 14 CT vinder CT vinder
- Runde 15 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 16 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 17 T vinder Bomben sprang
- Runde 18 CT vinder CT vinder
- Runde 19 CT vinder Bomben desarmeret
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer. Åbn i den fulde viewer