LPH mod Four Magic · ESL Challenger League Season 52 Europe Cup 9 ·
LPH 13–9 Four Magic · Inferno
LPH vandt Inferno 13–9.
LPH vandt 4 af 5 runder som CT og 9 af 12 som T.
Four Magic vandt 3 af 12 runder som CT og 1 af 5 som T.
N1KOLAJ havde banens bedste rating, 1,54, med 17 kills.
2D-replay
Runder
| Hold | Runder | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|
| LPH | 13 | 4/5 | 9/12 | 1/2 |
| Four Magic | 9 | 3/12 | 1/5 | 1/2 |
LPH
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N1KOLAJ | 17 | 9 | 6 | +8 | 119,9 | 88,2 % | 47,1 % | +2,5 % | 1,54 |
| woozzzi | 15 | 9 | 6 | +6 | 107,1 | 82,4 % | 33,3 % | +3,4 % | 1,39 |
| Fajr | 13 | 6 | 5 | +7 | 108,1 | 88,2 % | 53,8 % | +1,9 % | 1,39 |
| d0mz1K | 13 | 11 | 3 | +2 | 115,2 | 82,4 % | 61,5 % | +2,9 % | 1,30 |
| lojzo | 12 | 7 | 5 | +5 | 90,2 | 76,5 % | 83,3 % | +2,1 % | 1,30 |
| Coach|Marv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Four Magic
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LkS | 14 | 12 | 3 | +2 | 106,3 | 70,6 % | 78,6 % | +1,0 % | 1,52 |
| statikS | 12 | 15 | 1 | -3 | 101,6 | 76,5 % | 75,0 % | -2,5 % | 1,31 |
| sensey | 7 | 14 | 1 | -7 | 48,7 | 58,8 % | 28,6 % | -3,8 % | 0,77 |
| st1xsy | 6 | 15 | 3 | -9 | 56,2 | 52,9 % | 33,3 % | -5,4 % | 0,65 |
| GeGo | 3 | 15 | 2 | -12 | 34,9 | 58,8 % | 66,7 % | -3,3 % | 0,53 |
| Coach|STATI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Runder
- Runde 1 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 2 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 3 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 4 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 5 T vinder Bomben sprang
- Runde 6 T vinder Bomben sprang
- Runde 7 T vinder Bomben sprang
- Runde 8 CT vinder Tiden løb ud
- Runde 9 CT vinder Tiden løb ud
- Runde 10 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 11 T vinder Bomben sprang
- Runde 12 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 13 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 14 CT vinder CT vinder
- Runde 15 CT vinder CT vinder
- Runde 16 CT vinder CT vinder
- Runde 17 CT vinder CT vinder
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer. Åbn i den fulde viewer