Overtake Sector mod FarmVille · NSTLGA League Season 2 ·
Overtake Sector 16–5 FarmVille · Ancient
Overtake Sector vandt Ancient 16–5.
Overtake Sector vandt 7 af 12 runder som CT og 5 af 12 som T.
FarmVille vandt 7 af 12 runder som CT og 5 af 12 som T.
intra havde banens bedste rating, 1,75, med 29 kills.
2D-replay
Runder
| Hold | Runder | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|
| Overtake Sector | 16 | 7/12 | 5/12 | 1/2 |
| FarmVille | 5 | 7/12 | 5/12 | 1/2 |
Overtake Sector
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| intra | 29 | 21 | 12 | +8 | 136,9 | 86,7 % | 75,9 % | +2,7 % | 1,75 |
| corim | 25 | 22 | 10 | +3 | 100,5 | 66,7 % | 48,0 % | +0,1 % | 1,23 |
| jason | 22 | 19 | 7 | +3 | 89,7 | 83,3 % | 45,5 % | +2,4 % | 1,32 |
| umar | 22 | 20 | 8 | +2 | 96,8 | 83,3 % | 18,2 % | -1,8 % | 1,25 |
| learsi | 19 | 22 | 11 | -3 | 94,5 | 73,3 % | 47,4 % | -1,7 % | 1,14 |
| Juhst | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
FarmVille
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| kmzbn | 28 | 24 | 7 | +4 | 121,4 | 76,7 % | 57,1 % | +1,4 % | 1,52 |
| slugy | 26 | 24 | 4 | +2 | 110,0 | 83,3 % | 57,7 % | +0,6 % | 1,35 |
| BeaKiew0w | 25 | 19 | 8 | +6 | 112,7 | 73,3 % | 60,0 % | +1,9 % | 1,49 |
| calamity | 14 | 25 | 10 | -11 | 81,4 | 76,7 % | 57,1 % | -3,3 % | 0,90 |
| Signal | 11 | 25 | 11 | -14 | 59,1 | 60,0 % | 45,5 % | -2,3 % | 0,74 |
| Coach|ninja_pc | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Runder
- Runde 1 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 2 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 3 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 4 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 5 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 6 T vinder Bomben sprang
- Runde 7 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 8 CT vinder CT vinder
- Runde 9 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 10 CT vinder Tiden løb ud
- Runde 11 CT vinder CT vinder
- Runde 12 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 13 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 14 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 15 CT vinder CT vinder
- Runde 16 T vinder Bomben sprang
- Runde 17 CT vinder CT vinder
- Runde 18 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 19 CT vinder CT vinder
- Runde 20 CT vinder CT vinder
- Runde 21 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 22 CT vinder CT vinder
- Runde 23 CT vinder Tiden løb ud
- Runde 24 CT vinder CT vinder
- Runde 25 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 26 CT vinder CT vinder
- Runde 27 CT vinder CT vinder
- Runde 28 CT vinder CT vinder
- Runde 29 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 30 T vinder Terroristerne vinder
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer. Åbn i den fulde viewer