Krabeni
Krabeni har en rating på 1,11 over 142 parsede baner: 2134 kills og 2140 deaths, 78,4 ADR og 70,4 % KAST.
Spillede senest for FUT.
- Rating
- 1,11
- Baner
- 142
- K–D
- 2134–2140
- ADR
- 78,4
- KAST
- 70,4 %
- Swing
- -0,4 %
Pr. bane
| Bane | Baner | K | D | ADR | HS % | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mirage | 33 | 464 | 474 | 77,8 | 55,8 % | 1,08 |
| Ancient | 31 | 474 | 441 | 80,3 | 54,4 % | 1,16 |
| Dust2 | 29 | 432 | 447 | 78,9 | 58,1 % | 1,13 |
| Overpass | 17 | 258 | 276 | 73,1 | 60,9 % | 1,05 |
| Nuke | 15 | 226 | 236 | 75,9 | 56,2 % | 1,08 |
| Anubis | 14 | 236 | 222 | 82,8 | 56,8 % | 1,16 |
| Cache | 2 | 29 | 28 | 89,1 | 72,4 % | 1,23 |
| Inferno | 1 | 15 | 16 | 72,2 | 53,3 % | 0,83 |
Seneste baner
| Dato | Kamp | Bane | K | D |
|---|---|---|---|---|
| 29 okt. 2026 | FUT mod Nemiga | Dust2 | 12 | 15 |
| 29 okt. 2026 | FUT mod Nemiga | Nuke | 14 | 17 |
| 26 okt. 2026 | Vitality mod FUT | Anubis | 17 | 18 |
| 26 okt. 2026 | Vitality mod FUT | Dust2 | 13 | 15 |
| 26 okt. 2026 | Vitality mod FUT | Mirage | 6 | 19 |
| 25 okt. 2026 | FUT mod Liquid | Dust2 | 19 | 11 |
| 25 okt. 2026 | FUT mod Liquid | Cache | 11 | 13 |
| 24 okt. 2026 | FUT mod TYLOO | Ancient | 21 | 8 |
| 24 okt. 2026 | FUT mod TYLOO | Nuke | 17 | 16 |
| 31 aug. 2026 | FUT mod Vitality | Dust2 | 15 | 16 |
| 31 aug. 2026 | FUT mod Vitality | Anubis | 11 | 15 |
| 30 aug. 2026 | Inner Circle mod FUT | Nuke | 9 | 13 |
| 30 aug. 2026 | Inner Circle mod FUT | Mirage | 20 | 16 |
| 29 aug. 2026 | FUT mod Lynn Vision | Ancient | 16 | 14 |
| 29 aug. 2026 | FUT mod Lynn Vision | Anubis | 14 | 8 |
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.