NertZ
NertZ har en rating på 1,14 over 160 parsede baner: 2385 kills og 2330 deaths, 78,4 ADR og 72,1 % KAST.
Spillede senest for G2.
- Rating
- 1,14
- Baner
- 160
- K–D
- 2385–2330
- ADR
- 78,4
- KAST
- 72,1 %
- Swing
- -0,1 %
Pr. bane
| Bane | Baner | K | D | ADR | HS % | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Dust2 | 36 | 497 | 490 | 75,1 | 53,1 % | 1,10 |
| Ancient | 35 | 543 | 490 | 84,3 | 55,6 % | 1,23 |
| Mirage | 29 | 419 | 436 | 75,6 | 52,0 % | 1,10 |
| Inferno | 24 | 363 | 380 | 75,6 | 55,1 % | 1,06 |
| Anubis | 14 | 195 | 203 | 73,6 | 54,4 % | 1,11 |
| Overpass | 10 | 171 | 130 | 87,5 | 56,1 % | 1,29 |
| Nuke | 9 | 151 | 152 | 81,7 | 54,3 % | 1,17 |
| Cache | 3 | 46 | 49 | 81,9 | 52,2 % | 1,17 |
Seneste baner
| Dato | Kamp | Bane | K | D |
|---|---|---|---|---|
| 3 nov. 2026 | PARIVISION mod G2 | Ancient | 12 | 18 |
| 3 nov. 2026 | PARIVISION mod G2 | Anubis | 10 | 16 |
| 3 nov. 2026 | PARIVISION mod G2 | Dust2 | 11 | 16 |
| 26 okt. 2026 | G2 mod DENDELE | Inferno | 7 | 14 |
| 26 okt. 2026 | G2 mod DENDELE | Ancient | 26 | 18 |
| 26 okt. 2026 | G2 mod DENDELE | Nuke | 4 | 17 |
| 25 okt. 2026 | G2 mod Aurora | Inferno | 16 | 23 |
| 25 okt. 2026 | G2 mod Aurora | Cache | 16 | 19 |
| 24 okt. 2026 | G2 mod Natus Vincere | Dust2 | 25 | 31 |
| 24 okt. 2026 | G2 mod Natus Vincere | Nuke | 16 | 15 |
| 6 okt. 2026 | G2 mod PARIVISION | Inferno | 11 | 19 |
| 6 okt. 2026 | G2 mod PARIVISION | Anubis | 19 | 14 |
| 6 okt. 2026 | G2 mod PARIVISION | Ancient | 18 | 17 |
| 5 okt. 2026 | ShindeN mod G2 | Ancient | 18 | 12 |
| 5 okt. 2026 | ShindeN mod G2 | Dust2 | 19 | 11 |
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.