Banda Chuya
Banda Chuya vandt 26 af 55 parsede baner (47,3 %), 52,8 % af CT-runderne og 42,3 % af T-runderne.
Mest spillede bane: Mirage, med 40,0 % af banerne vundet.
- Baner
- 26–29
- Kamp
- 7–17
- Vundet %
- 47,3 %
- CT-runder
- 52,8 %
- T-runder
- 42,3 %
- Pistolrunder
- 40,0 %
Pr. bane
| Bane | Spillet | Vundet | Vundet % | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mirage | 15 | 6 | 40,0 % | 51,2 % | 39,4 % | 33,3 % |
| Nuke | 11 | 6 | 54,5 % | 62,1 % | 43,8 % | 50,0 % |
| Ancient | 10 | 5 | 50,0 % | 51,0 % | 47,5 % | 35,0 % |
| Dust2 | 8 | 3 | 37,5 % | 60,0 % | 41,2 % | 31,3 % |
| Cache | 6 | 3 | 50,0 % | 38,9 % | 50,0 % | 41,7 % |
| Anubis | 5 | 3 | 60,0 % | 45,5 % | 32,1 % | 60,0 % |
Spillere
| Spiller | Baner | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| tomiko | 42 | 662 | 676 | 179 | -14 | 75,5 | 69,3 % | 52,1 % | +0,1 % | 1,11 |
| maaryy | 44 | 623 | 661 | 178 | -38 | 69,2 | 71,3 % | 59,4 % | -0,5 % | 1,07 |
| AdrieN | 42 | 666 | 661 | 206 | +5 | 79,9 | 69,1 % | 52,4 % | -0,1 % | 1,14 |
| showk | 51 | 652 | 821 | 227 | -169 | 65,7 | 65,8 % | 52,1 % | -1,0 % | 0,98 |
| ezox | 40 | 520 | 580 | 134 | -60 | 67,7 | 68,6 % | 28,3 % | -0,8 % | 1,02 |
| mwlky | 11 | 185 | 171 | 33 | +14 | 83,0 | 69,3 % | 34,6 % | +0,2 % | 1,22 |
| manio | 15 | 196 | 229 | 73 | -33 | 79,8 | 68,6 % | 62,8 % | -0,9 % | 1,09 |
| Coach|pako | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
| d4ve_- | 11 | 124 | 158 | 43 | -34 | 64,5 | 66,8 % | 58,9 % | -1,0 % | 0,98 |
| run1verse | 4 | 54 | 57 | 19 | -3 | 77,7 | 64,6 % | 61,1 % | -1,9 % | 1,00 |
Seneste kampe
- Phantom Academy mod Banda Chuya 2–0 CCT 2026 Challengers Europe Series 8
- DONSTU mod Banda Chuya 2–1 CCT 2026 Challengers Europe Series 8
- Banda Chuya mod ex-6666 2–0 CCT 2026 Challengers Europe Series 8
- mellren mod Banda Chuya 2–1 CCT 2026 Europe Series 12 Closed Qualifier
- Banda Chuya mod Enjoy 2–1 CCT 2026 Europe Series 12 Closed Qualifier
- Banda Chuya mod Revise 2–0 CCT 2026 Challengers Europe Series 8
- B8 Academy mod Banda Chuya 8–1 CCT 2026 Europe Series 12 Closed Qualifier
- Banda Chuya mod 6666 1–255 CCT 2026 Europe Series 12 Closed Qualifier
- GenOne mod Banda Chuya 13–3 PGL Bucharest 2027 Open Qualifier 1
- HYPERSPIRIT mod Banda Chuya 2–1 ESL Challenger League Season 52 Europe Cup 8
- Banda Chuya mod Illyrians 1–2 CCT 2026 Europe Series 11 Closed Qualifier
- Revise mod Banda Chuya 0–2 ESL Challenger League Season 52 Europe Cup 8
Turneringer
- CCT 2026 Challengers Europe Series 8
- CCT 2026 Europe Series 12 Closed Qualifier
- PGL Bucharest 2027 Open Qualifier 1
- CCT 2026 Europe Series 11 Closed Qualifier
- ESL Challenger League Season 52 Europe Cup 8
- CIS Esports League CyberClash Season 1
- CCT 2026 Challengers Europe Series 7
- ESEA Advanced Season 58 Europe
- CCT 2026 Contenders Europe Series 7
- CCT 2026 Contenders Europe Series 6
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.