Chicken Coop
Chicken Coop vandt 22 af 36 parsede baner (61,1 %), 49,9 % af CT-runderne og 49,0 % af T-runderne.
Mest spillede bane: Inferno, med 66,7 % af banerne vundet.
- Baner
- 22–14
- Kamp
- 8–10
- Vundet %
- 61,1 %
- CT-runder
- 49,9 %
- T-runder
- 49,0 %
- Pistolrunder
- 47,2 %
Pr. bane
| Bane | Spillet | Vundet | Vundet % | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Inferno | 12 | 8 | 66,7 % | 43,8 % | 47,7 % | 54,2 % |
| Dust2 | 7 | 4 | 57,1 % | 54,8 % | 55,0 % | 57,1 % |
| Nuke | 6 | 4 | 66,7 % | 55,4 % | 45,1 % | 33,3 % |
| Ancient | 3 | 2 | 66,7 % | 44,4 % | 45,0 % | 16,7 % |
| Mirage | 3 | 1 | 33,3 % | 58,3 % | 44,1 % | 66,7 % |
| Cache | 3 | 2 | 66,7 % | 50,0 % | 47,8 % | 50,0 % |
| Anubis | 1 | 0 | 0,0 % | 16,7 % | 66,7 % | 0,0 % |
| Overpass | 1 | 1 | 100,0 % | 100,0 % | 66,7 % | 50,0 % |
Spillere
| Spiller | Baner | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| jared | 36 | 488 | 504 | 133 | -16 | 73,0 | 71,6 % | 50,8 % | +0,3 % | 1,11 |
| Crisp | 36 | 489 | 492 | 189 | -3 | 77,5 | 70,3 % | 40,3 % | +0,3 % | 1,13 |
| Drop | 34 | 492 | 536 | 190 | -44 | 80,7 | 69,4 % | 52,2 % | +0,4 % | 1,12 |
| REKMEISTER | 28 | 414 | 410 | 143 | +4 | 83,6 | 73,6 % | 57,5 % | +0,7 % | 1,21 |
| Coach|darkpsy | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
| mdsz | 19 | 239 | 266 | 94 | -27 | 71,3 | 74,8 % | 53,1 % | +0,4 % | 1,07 |
| stesso | 8 | 125 | 114 | 49 | +11 | 80,3 | 78,4 % | 59,2 % | +2,3 % | 1,27 |
| Wolffe | 8 | 128 | 116 | 41 | +12 | 75,7 | 80,7 % | 59,4 % | +0,8 % | 1,19 |
| WolfY | 4 | 45 | 55 | 14 | -10 | 70,8 | 67,1 % | 60,0 % | -2,7 % | 1,05 |
| MILESD- | 2 | 19 | 31 | 11 | -12 | 74,7 | 68,4 % | 63,2 % | -3,6 % | 0,90 |
Seneste kampe
- Chicken Coop mod Overtake Sector 1–2 ESL Challenger League Season 52 North America Cup 3
- Chicken Coop mod Zomblers 2–0 ESL Challenger League Season 52 North America Cup 3
- Overtake Sector mod Chicken Coop 0–2 ESL Challenger League Season 52 North America Cup 3
- Chicken Coop mod DETONATE 2–1 ESL Challenger League Season 52 North America Cup 3
- Chicken Coop mod Wildcard 0–2 iBUYPOWER Masters FML 2026
- Liquid mod Chicken Coop 2–0 iBUYPOWER Masters FML 2026
- Chicken Coop mod antivalue 1–2 PGL Masters Bucharest 2026 North America Closed Qualifier
- Chicken Coop mod Axial 10–13 NSTLGA League Season 2
- Chicken Coop mod For Fun 8–13 NSTLGA League Season 2
- Overtake Sector mod Chicken Coop 2–0 ESL Challenger League Season 52 North America Cup 1
- Zomblers mod Chicken Coop 0–2 ESL Challenger League Season 52 North America Cup 1
- Marsborne mod Chicken Coop 2–0 ESL Challenger League Season 52 North America Cup 1
Turneringer
- ESL Challenger League Season 52 North America Cup 3
- iBUYPOWER Masters FML 2026
- NSTLGA League Season 2
- PGL Masters Bucharest 2026 North America Closed Qualifier
- ESL Challenger League Season 52 North America Cup 1
- StarLadder StarSeries Fall 2026 North America Closed Qualifier
- ESEA Season 57 North America Finals
- ESEA Advanced Season 57 North America
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.