Fire Flux
Fire Flux vandt 52 af 109 parsede baner (47,7 %), 49,7 % af CT-runderne og 50,4 % af T-runderne.
Mest spillede bane: Dust2, med 66,7 % af banerne vundet.
- Baner
- 52–57
- Kamp
- 27–19
- Vundet %
- 47,7 %
- CT-runder
- 49,7 %
- T-runder
- 50,4 %
- Pistolrunder
- 50,9 %
Pr. bane
| Bane | Spillet | Vundet | Vundet % | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Dust2 | 24 | 16 | 66,7 % | 51,1 % | 47,4 % | 50,0 % |
| Anubis | 21 | 10 | 47,6 % | 58,4 % | 52,6 % | 61,9 % |
| Mirage | 17 | 7 | 41,2 % | 47,6 % | 50,4 % | 48,5 % |
| Cache | 17 | 6 | 35,3 % | 39,6 % | 54,0 % | 35,3 % |
| Nuke | 13 | 5 | 38,5 % | 51,9 % | 41,0 % | 53,8 % |
| Inferno | 13 | 7 | 53,8 % | 45,5 % | 55,1 % | 56,0 % |
| Ancient | 4 | 1 | 25,0 % | 55,3 % | 50,0 % | 50,0 % |
Spillere
| Spiller | Baner | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| zemix | 107 | 1614 | 1738 | 544 | -124 | 81,4 | 71,6 % | 55,1 % | 0,0 % | 1,13 |
| zer0UKY | 107 | 1504 | 1430 | 399 | +74 | 75,2 | 71,8 % | 33,6 % | +0,5 % | 1,15 |
| Quality | 107 | 1826 | 1558 | 538 | +268 | 91,4 | 75,1 % | 58,1 % | +1,0 % | 1,30 |
| xEternaLxx | 106 | 1669 | 1656 | 482 | +13 | 77,5 | 71,6 % | 57,0 % | +0,1 % | 1,14 |
| Cizzx | 104 | 1323 | 1561 | 560 | -238 | 68,9 | 70,7 % | 51,3 % | -0,7 % | 1,02 |
| Coach|wecles- | 41 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 91,3 % | – | 0,0 % | 0,75 |
| Coach|denixant | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
| FinigaN | 3 | 49 | 43 | 14 | +6 | 75,0 | 77,9 % | 49,0 % | -0,1 % | 1,14 |
Seneste kampe
- Fire Flux mod PRIVATE 0–2 CIS Esports League CyberClash Season 2 Finals
- Just Players mod Fire Flux 2–1 NODWIN Clutch Series 13
- Fire Flux mod ex-6666 1–2 NODWIN Clutch Series 13
- Fire Flux mod Bushido Wildcats 2–0 CIS Esports League CyberClash Season 2
- Butterfly mod Fire Flux 1–2 NODWIN Clutch Series 13
- Omega mod Fire Flux 2–1 CIS Esports League CyberClash Season 2
- Fire Flux mod mellren 1–2 CCT 2026 Europe Series 11 Closed Qualifier
- Fire Flux mod Gothic 2–0 NODWIN Clutch Series 13 Closed Qualifier
- Lavked mod Fire Flux 0–2 NODWIN Clutch Series 13 Closed Qualifier
- Lilmix mod Fire Flux 0–2 NODWIN Clutch Series 13 Closed Qualifier
- megoshort mod Fire Flux 0–2 CCT 2026 Europe Series 11 Closed Qualifier
- Noir Verse mod Fire Flux 1–2 CCT 2026 Europe Series 11 Closed Qualifier
Turneringer
- CIS Esports League CyberClash Season 2 Finals
- NODWIN Clutch Series 13
- CIS Esports League CyberClash Season 2
- CCT 2026 Europe Series 11 Closed Qualifier
- NODWIN Clutch Series 13 Closed Qualifier
- CCT 2026 Challengers Europe Series 7
- ESEA Season 58 Europe Finals
- ESEA Advanced Season 58 Europe
- CCT 2026 Challengers Europe Series 6
- ESL Challenger League Season 52 Europe Cup 5
- ESL Challenger League Season 52 Europe Cup 4
- Exort Fiesta Series 1 Closed Qualifier
- ESL Challenger League Season 52 Europe Cup 3
- ESL Challenger League Season 52 Europe Cup 2
- ESEA Season 57 Europe Finals
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.