Subtick

Inner Circle Academy

Inner Circle Academy vandt 77 af 141 parsede baner (54,6 %), 51,2 % af CT-runderne og 51,5 % af T-runderne.

Mest spillede bane: Dust2, med 57,1 % af banerne vundet.

Baner
77–64
Kamp
33–29
Vundet %
54,6 %
CT-runder
51,2 %
T-runder
51,5 %
Pistolrunder
48,6 %

Pr. bane

Bane Spillet Vundet Vundet % CT-runder T-runder Pistolrunder
Dust2 35 20 57,1 % 51,4 % 47,1 % 50,0 %
Ancient 29 14 48,3 % 51,2 % 51,3 % 46,6 %
Anubis 29 17 58,6 % 47,1 % 62,5 % 55,2 %
Nuke 19 10 52,6 % 52,0 % 42,8 % 44,7 %
Mirage 16 9 56,3 % 55,2 % 50,7 % 34,4 %
Cache 11 6 54,5 % 54,6 % 49,6 % 63,6 %
Inferno 2 1 50,0 % 42,1 % 52,9 % 25,0 %

Spillere

Spiller Baner K D A +/− ADR KAST HS % Swing Rating
L1seYoung 140 2279 2221 656 +58 81,7 72,7 % 61,9 % +0,3 % 1,17
tamefear 140 1978 2029 580 -51 72,2 71,7 % 63,2 % +0,1 % 1,11
3ippoch 138 1932 2065 665 -133 70,9 70,9 % 59,3 % -0,3 % 1,06
NaYz 109 1549 1547 478 +2 73,0 71,2 % 40,0 % +0,1 % 1,11
Flierax 79 1347 949 326 +398 89,5 75,4 % 27,2 % +2,3 % 1,37
St0m4k 2 30 26 6 +4 70,6 81,8 % 50,0 % +0,5 % 1,15
Coach|d1maskin 24 0 0 0 0 0,0 100,0 % – 0,0 % 0,78

Seneste kampe

Turneringer

Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.