Subtick

Legion

Legion vandt 13 af 25 parsede baner (52,0 %), 50,8 % af CT-runderne og 47,3 % af T-runderne.

Mest spillede bane: Dust2, med 60,0 % af banerne vundet.

Baner
13–12
Kamp
3–9
Vundet %
52,0 %
CT-runder
50,8 %
T-runder
47,3 %
Pistolrunder
38,8 %

Pr. bane

Bane Spillet Vundet Vundet % CT-runder T-runder Pistolrunder
Dust2 10 6 60,0 % 53,5 % 41,4 % 40,0 %
Nuke 4 2 50,0 % 55,3 % 68,2 % 62,5 %
Anubis 3 1 33,3 % 41,7 % 51,6 % 66,7 %
Mirage 3 2 66,7 % 67,9 % 68,8 % 40,0 %
Cache 3 1 33,3 % 33,3 % 13,3 % 0,0 %
Inferno 2 1 50,0 % 54,5 % 35,0 % 0,0 %

Spillere

Spiller Baner K D A +/− ADR KAST HS % Swing Rating
SOULM8 24 328 345 112 -17 75,0 71,8 % 59,8 % -0,6 % 1,12
hzi 24 260 353 90 -93 61,0 67,2 % 53,1 % -2,3 % 0,89
BulleT 24 266 351 90 -85 61,0 70,3 % 59,4 % -2,0 % 0,91
hfstr// 24 327 345 80 -18 77,7 70,6 % 41,3 % -0,1 % 1,13
HsB 5 87 69 18 +18 91,5 69,8 % 65,5 % +1,8 % 1,34
Coach|Larone 3 0 0 0 0 0,0 100,0 % – 0,0 % 0,78

Seneste kampe

Turneringer

Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.