Subtick

paiN Academy

paiN Academy vandt 29 af 61 parsede baner (47,5 %), 52,4 % af CT-runderne og 45,5 % af T-runderne.

Mest spillede bane: Mirage, med 60,0 % af banerne vundet.

Baner
29–32
Kamp
9–17
Vundet %
47,5 %
CT-runder
52,4 %
T-runder
45,5 %
Pistolrunder
46,7 %

Pr. bane

Bane Spillet Vundet Vundet % CT-runder T-runder Pistolrunder
Mirage 15 9 60,0 % 59,4 % 49,1 % 50,0 %
Dust2 13 5 38,5 % 48,6 % 49,1 % 42,3 %
Nuke 9 4 44,4 % 59,6 % 35,9 % 50,0 %
Cache 9 5 55,6 % 54,0 % 42,7 % 44,4 %
Inferno 7 3 42,9 % 44,0 % 36,5 % 57,1 %
Anubis 7 3 42,9 % 47,6 % 61,5 % 35,7 %
Ancient 1 0 0,0 % 41,7 % 0,0 % 50,0 %

Spillere

Spiller Baner K D A +/− ADR KAST HS % Swing Rating
Misfit 60 948 828 234 +120 87,5 71,7 % 35,7 % +0,8 % 1,27
tsug 60 742 966 306 -224 67,1 67,5 % 56,2 % -1,9 % 0,93
yamad4 7 69 88 16 -19 51,0 66,4 % 65,2 % -2,0 % 0,87
Coach|gut0 4 0 0 0 0 0,0 100,0 % – 0,0 % 0,78

Seneste kampe

Turneringer

Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.