Subtick

RED Canids Academy

RED Canids Academy vandt 4 af 14 parsede baner (28,6 %), 60,4 % af CT-runderne og 38,4 % af T-runderne.

Mest spillede bane: Ancient, med 20,0 % af banerne vundet.

Baner
4–10
Kamp
4–3
Vundet %
28,6 %
CT-runder
60,4 %
T-runder
38,4 %
Pistolrunder
31,8 %

Pr. bane

Bane Spillet Vundet Vundet % CT-runder T-runder Pistolrunder
Ancient 5 1 20,0 % 56,0 % 27,1 % 37,5 %
Cache 2 0 0,0 % 62,5 % 64,7 % 50,0 %
Mirage 2 0 0,0 % 71,4 % 37,5 % 25,0 %
Dust2 2 2 100,0 % 0,0 % 0,0 % 0,0 %
Overpass 1 1 100,0 % 25,0 % 0,0 % 0,0 %
Nuke 1 0 0,0 % 83,3 % 57,1 % 50,0 %
Anubis 1 0 0,0 % 58,3 % 50,0 % 0,0 %

Spillere

Spiller Baner K D A +/− ADR KAST HS % Swing Rating
FasteR 6 101 113 44 -12 68,5 72,2 % 42,6 % -1,4 % 1,00
n1cks 9 155 146 48 +9 79,2 72,9 % 30,3 % +0,3 % 1,17
rafa 11 130 196 55 -66 58,0 71,7 % 59,2 % -3,0 % 0,83
sanc 11 155 196 48 -41 71,5 69,7 % 51,6 % -1,5 % 0,99
gtw 11 199 170 44 +29 83,3 69,3 % 53,8 % +2,3 % 1,33
Nk333 5 60 68 19 -8 86,7 61,8 % 61,7 % -0,3 % 1,16

Seneste kampe

Turneringer

Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.