Turma do Pagode
Turma do Pagode vandt 36 af 76 parsede baner (47,4 %), 54,4 % af CT-runderne og 47,0 % af T-runderne.
Mest spillede bane: Ancient, med 48,0 % af banerne vundet.
- Baner
- 36–40
- Kamp
- 17–15
- Vundet %
- 47,4 %
- CT-runder
- 54,4 %
- T-runder
- 47,0 %
- Pistolrunder
- 44,4 %
Pr. bane
| Bane | Spillet | Vundet | Vundet % | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ancient | 25 | 12 | 48,0 % | 63,3 % | 46,4 % | 57,1 % |
| Dust2 | 18 | 9 | 50,0 % | 47,4 % | 48,6 % | 38,9 % |
| Anubis | 13 | 7 | 53,8 % | 45,4 % | 46,2 % | 30,8 % |
| Nuke | 8 | 2 | 25,0 % | 53,1 % | 41,7 % | 37,5 % |
| Inferno | 4 | 3 | 75,0 % | 59,5 % | 44,7 % | 75,0 % |
| Mirage | 4 | 1 | 25,0 % | 58,3 % | 50,0 % | 25,0 % |
| Cache | 4 | 2 | 50,0 % | 56,3 % | 59,5 % | 37,5 % |
Spillere
| Spiller | Baner | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| matios | 52 | 766 | 753 | 260 | +13 | 75,3 | 73,7 % | 53,3 % | +0,5 % | 1,14 |
| WOOD7 | 76 | 1061 | 1008 | 317 | +53 | 80,1 | 73,4 % | 30,1 % | +0,4 % | 1,17 |
| naitte | 68 | 1009 | 1034 | 384 | -25 | 82,6 | 73,1 % | 58,7 % | -0,1 % | 1,13 |
| Tuurtle | 76 | 1123 | 1018 | 353 | +105 | 78,0 | 73,6 % | 54,6 % | +0,4 % | 1,17 |
| pesadelo | 22 | 299 | 326 | 103 | -27 | 76,7 | 69,5 % | 53,2 % | -0,8 % | 1,08 |
| danoco | 22 | 290 | 375 | 145 | -85 | 66,5 | 69,9 % | 47,9 % | -1,9 % | 0,91 |
| Coach|xampola | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
| Lucaozy | 13 | 189 | 187 | 60 | +2 | 82,6 | 73,5 % | 36,5 % | -0,9 % | 1,11 |
Seneste kampe
- Low Cortisol BR mod Turma do Pagode 2–1 Gamers Club Masters VII
- DENDELE mod Turma do Pagode 2–0 Gamers Club Masters VII
- Turma do Pagode mod ALKA 2–0 Gamers Club Masters VII
- Turma do Pagode mod ShindeN 1–2 Circuit X Curitiba Season 4
- Imperial mod Turma do Pagode 2–0 Circuit X Curitiba Season 4
- Galorys mod Turma do Pagode 2–0 ESL Challenger League Season 52 South America Cup 3
- LP mod Turma do Pagode 2–0 ESL Challenger League Season 52 South America Cup 3
- Turma do Pagode mod BORRACHEIROS 2–1 ESL Challenger League Season 52 South America Cup 3
- Galorys mod Turma do Pagode 1–2 CCT 2026 South America Series 6
- Turma do Pagode mod Bounty Hunters 2–0 CCT 2026 South America Series 6
- Turma do Pagode mod Yawara 2–0 CCT 2026 South America Series 6
- Turma do Pagode mod MIBR fe 2–0 CCT 2026 South America Series 6
Turneringer
- Gamers Club Masters VII
- Circuit X Curitiba Season 4
- ESL Challenger League Season 52 South America Cup 3
- CCT 2026 South America Series 6
- ESL Challenger League Season 52 South America Cup 2
- FERJEE In House Season 2
- Circuit X Curitiba Season 3
- PGL Masters Bucharest 2026 South America Closed Qualifier
- PGL Masters Bucharest 2026 South America Open Qualifier 2
- PGL Masters Bucharest 2026 South America Open Qualifier 1
- ESL Challenger League Season 52 South America Cup 1
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.