Subtick

Unreal Nightmare

Unreal Nightmare vandt 2 af 14 parsede baner (14,3 %), 46,6 % af CT-runderne og 36,3 % af T-runderne.

Mest spillede bane: Inferno, med 25,0 % af banerne vundet.

Baner
2–12
Kamp
2–6
Vundet %
14,3 %
CT-runder
46,6 %
T-runder
36,3 %
Pistolrunder
42,9 %

Pr. bane

Bane Spillet Vundet Vundet % CT-runder T-runder Pistolrunder
Inferno 4 1 25,0 % 60,0 % 45,8 % 62,5 %
Mirage 3 1 33,3 % 22,2 % 18,2 % 16,7 %
Ancient 3 0 0,0 % 47,2 % 50,0 % 16,7 %
Nuke 2 0 0,0 % 45,8 % 27,8 % 50,0 %
Cache 1 0 0,0 % 66,7 % 25,0 % 100,0 %
Dust2 1 0 0,0 % 41,7 % 14,3 % 50,0 %

Spillere

Spiller Baner K D A +/− ADR KAST HS % Swing Rating
FxRE 6 92 89 29 +3 92,3 68,5 % 47,8 % +1,0 % 1,29
j3nni 14 163 214 59 -51 68,8 66,9 % 44,8 % -0,6 % 1,01
Roo 12 159 185 64 -26 77,1 68,3 % 55,3 % -1,5 % 1,07
Sharpie 14 160 230 83 -70 73,5 64,1 % 50,0 % -2,7 % 0,93
brawckzz 14 198 195 63 +3 87,6 70,1 % 48,0 % +0,3 % 1,25
SarkasM 4 43 48 16 -5 63,3 71,0 % 55,8 % -0,8 % 1,03
Coach|-Foxec- 4 0 0 0 0 0,0 100,0 % – 0,0 % 0,78
Sisyphus 2 23 30 4 -7 73,0 55,3 % 60,9 % -1,0 % 1,07

Seneste kampe

Turneringer

Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.