Voca
Voca vandt 34 af 59 parsede baner (57,6 %), 58,5 % af CT-runderne og 49,4 % af T-runderne.
Mest spillede bane: Ancient, med 55,6 % af banerne vundet.
- Baner
- 34–25
- Kamp
- 18–12
- Vundet %
- 57,6 %
- CT-runder
- 58,5 %
- T-runder
- 49,4 %
- Pistolrunder
- 55,9 %
Pr. bane
| Bane | Spillet | Vundet | Vundet % | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ancient | 18 | 10 | 55,6 % | 58,8 % | 47,8 % | 61,1 % |
| Dust2 | 13 | 5 | 38,5 % | 66,9 % | 55,9 % | 61,5 % |
| Mirage | 8 | 6 | 75,0 % | 59,1 % | 57,1 % | 62,5 % |
| Cache | 8 | 3 | 37,5 % | 50,0 % | 33,7 % | 25,0 % |
| Nuke | 7 | 6 | 85,7 % | 55,4 % | 50,0 % | 71,4 % |
| Anubis | 5 | 4 | 80,0 % | 54,3 % | 50,0 % | 40,0 % |
Spillere
| Spiller | Baner | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MarKE | 53 | 832 | 705 | 257 | +127 | 82,3 | 74,7 % | 55,8 % | +1,1 % | 1,24 |
| nosraC | 59 | 843 | 853 | 397 | -10 | 76,9 | 73,4 % | 52,6 % | -0,3 % | 1,09 |
| snav | 59 | 879 | 844 | 305 | +35 | 76,6 | 72,1 % | 53,7 % | +0,5 % | 1,13 |
| junior | 56 | 877 | 744 | 256 | +133 | 90,2 | 74,2 % | 35,6 % | +1,1 % | 1,27 |
| dare | 47 | 726 | 709 | 251 | +17 | 83,4 | 73,7 % | 53,0 % | 0,0 % | 1,14 |
| Coach|SEMPHIS | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
| retchy | 3 | 40 | 58 | 19 | -18 | 65,5 | 65,8 % | 55,0 % | -2,1 % | 0,90 |
| ⓪ dea_ | 3 | 51 | 52 | 23 | -1 | 88,8 | 72,6 % | 52,9 % | -0,3 % | 1,13 |
Seneste kampe
- Voca mod ROUNDS 13–9 Elisa BreakOut Series 2
- Voca mod HAVU 8–13 Elisa BreakOut Series 2
- Voca mod Phantom 4–13 Elisa BreakOut Series 2
- Voca mod 100 Thieves 0–255 ROG JOURNEY Autumn 2026
- Voca mod Prestige 13–3 ROG JOURNEY Autumn 2026
- Voca mod Sashi 13–9 ROG JOURNEY Autumn 2026
- BC.Game mod Voca 13–6 ROG JOURNEY Autumn 2026
- BASEMENT BOYS mod Voca 14–16 ROG JOURNEY Autumn 2026
- M80 mod Voca 255–0 iBUYPOWER Masters FML 2026
- BESTIA mod Voca 0–2 iBUYPOWER Masters FML 2026
- DENDELE mod Voca 2–0 iBUYPOWER Masters FML 2026
- Voca mod Liquid 1–2 PGL Masters Bucharest 2026 North America Closed Qualifier
Turneringer
- Elisa BreakOut Series 2
- ROG JOURNEY Autumn 2026
- iBUYPOWER Masters FML 2026
- PGL Masters Bucharest 2026 North America Closed Qualifier
- ESL Challenger League Season 52 North America Cup 1
- StarLadder StarSeries Fall 2026 North America Closed Qualifier
- Circuit X BLAST Open Porto 2026 North America Rising Event
- PGL Bucharest 2026
- Ace NA Masters 2026 Season 1 - BLAST Premier Rising Event
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.