DENDELE mod EYEBALLERS · IEM Beijing 2026 Closed Qualifier ·
DENDELE 13–9 EYEBALLERS · Cache
DENDELE vandt Cache 13–9.
DENDELE vandt 4 af 4 runder som CT og 9 af 12 som T.
EYEBALLERS vandt 3 af 12 runder som CT og 0 af 4 som T.
doc havde banens bedste rating, 1,65, med 18 kills.
2D-replay
Runder
| Hold | Runder | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|
| DENDELE | 13 | 4/4 | 9/12 | 2/2 |
| EYEBALLERS | 9 | 3/12 | 0/4 | 0/2 |
DENDELE
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| doc | 18 | 9 | 6 | +9 | 114,9 | 93,8 % | 55,6 % | +7,6 % | 1,65 |
| maxxkor | 14 | 5 | 2 | +9 | 80,1 | 93,8 % | 21,4 % | +4,1 % | 1,49 |
| rdnzao | 14 | 13 | 10 | +1 | 101,4 | 93,8 % | 64,3 % | +2,0 % | 1,17 |
| koala | 12 | 6 | 2 | +6 | 71,0 | 87,5 % | 58,3 % | +1,9 % | 1,25 |
| gafolo | 9 | 8 | 6 | +1 | 77,9 | 87,5 % | 77,8 % | +0,0 % | 1,04 |
| Coach|D10S | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
EYEBALLERS
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ro1f | 9 | 14 | 4 | -5 | 71,5 | 68,8 % | 77,8 % | -1,6 % | 1,07 |
| JW1 | 9 | 15 | 4 | -6 | 63,3 | 62,5 % | 44,4 % | -4,0 % | 0,88 |
| maxster | 8 | 12 | 0 | -4 | 60,8 | 62,5 % | 50,0 % | -1,4 % | 1,00 |
| KRIMZ | 8 | 15 | 3 | -7 | 72,9 | 62,5 % | 75,0 % | -4,1 % | 0,96 |
| dex | 7 | 12 | 4 | -5 | 57,8 | 75,0 % | 71,4 % | -5,1 % | 0,85 |
| Coach|pita | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Runder
- Runde 1 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 2 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 3 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 4 CT vinder Tiden løb ud
- Runde 5 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 6 T vinder Bomben sprang
- Runde 7 T vinder Bomben sprang
- Runde 8 T vinder Bomben sprang
- Runde 9 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 10 CT vinder Tiden løb ud
- Runde 11 T vinder Bomben sprang
- Runde 12 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 13 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 14 CT vinder CT vinder
- Runde 15 CT vinder CT vinder
- Runde 16 CT vinder CT vinder
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer. Åbn i den fulde viewer