Nuclear TigeRES mod Spirit Academy · IEM Beijing 2026 Open Qualifier ·
Nuclear TigeRES 16–4 Spirit Academy · Cache
Nuclear TigeRES vandt Cache 16–4.
Nuclear TigeRES vandt 8 af 12 runder som CT og 4 af 12 som T.
Spirit Academy vandt 8 af 12 runder som CT og 4 af 12 som T.
s1nside havde banens bedste rating, 1,38, med 22 kills.
2D-replay
Runder
| Hold | Runder | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|
| Nuclear TigeRES | 16 | 8/12 | 4/12 | 1/2 |
| Spirit Academy | 4 | 8/12 | 4/12 | 1/2 |
Nuclear TigeRES
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| z1k4 | 24 | 21 | 7 | +3 | 106,2 | 69,0 % | 33,3 % | +0,1 % | 1,32 |
| flouzer 赤瞳 | 22 | 23 | 6 | -1 | 107,1 | 79,3 % | 63,6 % | -0,9 % | 1,25 |
| ayuki | 21 | 20 | 8 | +1 | 102,4 | 75,9 % | 57,1 % | +1,4 % | 1,34 |
| m1QUSE | 20 | 18 | 7 | +2 | 104,2 | 79,3 % | 45,0 % | +0,7 % | 1,36 |
| senka | 14 | 19 | 7 | -5 | 58,4 | 75,9 % | 21,4 % | -2,9 % | 0,90 |
| Coach|poltfromsky | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Spirit Academy
| Spiller | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VILBy | 24 | 20 | 3 | +4 | 95,4 | 69,0 % | 37,5 % | +2,3 % | 1,37 |
| k0gaSs | 24 | 25 | 8 | -1 | 117,1 | 65,5 % | 62,5 % | +0,1 % | 1,31 |
| s1nside | 22 | 19 | 7 | +3 | 114,2 | 72,4 % | 72,7 % | +0,7 % | 1,38 |
| Netrix | 20 | 21 | 6 | -1 | 85,2 | 58,6 % | 40,0 % | -0,2 % | 1,10 |
| kiryasooo | 11 | 18 | 5 | -7 | 56,6 | 72,4 % | 18,2 % | -2,2 % | 0,84 |
| Flash_1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
Runder
- Runde 1 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 2 T vinder Bomben sprang
- Runde 3 T vinder Bomben sprang
- Runde 4 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 5 CT vinder CT vinder
- Runde 6 CT vinder CT vinder
- Runde 7 T vinder Bomben sprang
- Runde 8 CT vinder CT vinder
- Runde 9 CT vinder CT vinder
- Runde 10 CT vinder CT vinder
- Runde 11 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 12 CT vinder CT vinder
- Runde 13 T vinder Bomben sprang
- Runde 14 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 15 CT vinder CT vinder
- Runde 16 CT vinder CT vinder
- Runde 17 CT vinder CT vinder
- Runde 18 CT vinder CT vinder
- Runde 19 CT vinder CT vinder
- Runde 20 CT vinder CT vinder
- Runde 21 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 22 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 23 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 24 T vinder Terroristerne vinder
- Runde 25 CT vinder Tiden løb ud
- Runde 26 CT vinder Bomben desarmeret
- Runde 27 CT vinder CT vinder
- Runde 28 CT vinder CT vinder
- Runde 29 T vinder Terroristerne vinder
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer. Åbn i den fulde viewer