FlyQuest
FlyQuest vandt 51 af 71 parsede baner (71,8 %), 60,7 % af CT-runderne og 57,0 % af T-runderne.
Mest spillede bane: Inferno, med 76,2 % af banerne vundet.
- Baner
- 51–20
- Kamp
- 30–6
- Vundet %
- 71,8 %
- CT-runder
- 60,7 %
- T-runder
- 57,0 %
- Pistolrunder
- 53,2 %
Pr. bane
| Bane | Spillet | Vundet | Vundet % | CT-runder | T-runder | Pistolrunder |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Inferno | 21 | 16 | 76,2 % | 67,3 % | 55,4 % | 59,5 % |
| Dust2 | 18 | 8 | 44,4 % | 55,9 % | 53,7 % | 47,2 % |
| Anubis | 13 | 9 | 69,2 % | 49,6 % | 67,5 % | 48,0 % |
| Ancient | 8 | 8 | 100,0 % | 57,3 % | 48,0 % | 50,0 % |
| Nuke | 6 | 6 | 100,0 % | 79,2 % | 50,0 % | 66,7 % |
| Cache | 5 | 4 | 80,0 % | 60,4 % | 74,2 % | 50,0 % |
Spillere
| Spiller | Baner | K | D | A | +/− | ADR | KAST | HS % | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| jks | 68 | 1068 | 798 | 345 | +270 | 83,8 | 77,1 % | 63,7 % | +1,7 % | 1,28 |
| INS | 68 | 961 | 895 | 428 | +66 | 76,6 | 76,2 % | 48,7 % | +0,2 % | 1,13 |
| vexite | 68 | 1139 | 868 | 342 | +271 | 86,3 | 76,1 % | 55,8 % | +1,9 % | 1,30 |
| nettik | 68 | 984 | 842 | 407 | +142 | 77,5 | 78,8 % | 53,0 % | +1,0 % | 1,20 |
| aliStair | 55 | 813 | 670 | 294 | +143 | 78,1 | 76,1 % | 33,2 % | +1,0 % | 1,19 |
| Coach|AZR | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 | 100,0 % | – | 0,0 % | 0,78 |
| dfragtv | 1 | 0 | 1 | 0 | -1 | 0,0 | 95,2 % | – | 0,0 % | 0,75 |
Seneste kampe
- FlyQuest mod Alter Ego 3–0 DFRAG Invitational 2026
- Alter Ego mod FlyQuest 0–2 DFRAG Invitational 2026
- NEXVOID mod FlyQuest 0–2 DFRAG Invitational 2026
- FlyQuest mod Rooster 2–1 DFRAG Invitational 2026
- FlyQuest mod Staqued 2–0 DFRAG Invitational 2026
- FlyQuest mod NEXVOID 1–2 DFRAG Logitech G Pro Series 2026
- FlyQuest mod NEXVOID 2–1 DFRAG Logitech G Pro Series 2026
- FlyQuest mod Rooster 2–0 DFRAG Logitech G Pro Series 2026
- FlyQuest mod Abyssal 2–0 DFRAG Logitech G Pro Series 2026
- FlyQuest mod Off Chops 2–0 DFRAG Logitech G Pro Series 2026
- FlyQuest mod Abyssal 2–0 ANZC Locals Brisbane 2026 Season 2
- Ground Zero mod FlyQuest 0–2 ANZC Locals Brisbane 2026 Season 2
Turneringer
- DFRAG Invitational 2026
- DFRAG Logitech G Pro Series 2026
- ANZC Locals Brisbane 2026 Season 2
- ESL Challenger League Season 52 Oceania Cup 2
- PGL Masters Bucharest 2026 Asia Closed Qualifier
- PGL Masters Bucharest 2026 Oceania Closed Qualifier
- IEM Beijing 2026 Asia Closed Qualifier
- DFRAG HyperX Nationals 2026
- IEM Cologne Major 2026 Stage 2
- IEM Cologne Major 2026 Stage 1
Rating vægter kills, deaths, skade, KAST og runde-swing pr. runde, hver justeret for rundens økonomi; omkring 1,00 er gennemsnittet. Swing er, hvor meget en spiller flyttede holdets chance for at vinde runden, pr. runde. Tallene kommer fra Subticks egen parsing af kampenes demoer.