Pro-CS2 i november 2026
116 parsede pro-baner blev spillet i november 2026.
CT's vinderprocent pr. bane
De højest ratede spillere
| # | Spiller | Hold | Baner | ADR | KAST | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | tired73 | WBT Academy | 5 | 95,8 | 72,4 % | +4,8 % | 1,54 |
| 2 | ag1l | Iberian Soul | 4 | 96,5 | 60,0 % | +4,0 % | 1,51 |
| 3 | RATE | 5star | 3 | 100,0 | 73,3 % | +2,6 % | 1,47 |
| 4 | Jeorge | NRG | 3 | 84,6 | 82,9 % | +2,2 % | 1,46 |
| 5 | Spinx | MOUZ | 4 | 95,3 | 75,9 % | +4,0 % | 1,46 |
| 6 | Larryw1k | Holly Molly | 4 | 94,4 | 79,6 % | +2,0 % | 1,40 |
| 7 | Jame | PARIVISION | 5 | 84,0 | 67,9 % | +4,2 % | 1,39 |
| 8 | JAUSTERE | The Pigs | 6 | 92,3 | 69,9 % | +2,8 % | 1,39 |
| 9 | hallzerk | NRG | 3 | 98,8 | 77,1 % | +1,1 % | 1,35 |
| 10 | FL1T | PARIVISION | 5 | 93,9 | 74,5 % | +2,0 % | 1,35 |
| 11 | adeX | Alter Ego | 3 | 81,4 | 65,7 % | +3,3 % | 1,35 |
| 12 | MATYS | G2 | 3 | 77,2 | 64,1 % | +2,6 % | 1,34 |
| 13 | cryptic | LAG | 6 | 86,5 | 70,5 % | +2,1 % | 1,33 |
| 14 | jocab | FOKUS | 5 | 84,4 | 72,7 % | +1,8 % | 1,33 |
| 15 | dev1ce | 100 Thieves | 6 | 86,8 | 69,0 % | +3,1 % | 1,33 |
| 16 | Magnojez | BETBOOM | 3 | 77,0 | 65,0 % | +2,9 % | 1,32 |
| 17 | NxStep | WBT Academy | 5 | 90,7 | 73,6 % | +2,2 % | 1,31 |
| 18 | VINI | Imperial | 6 | 89,6 | 71,4 % | +1,1 % | 1,31 |
| 19 | swetsi | PsychoFace | 5 | 86,5 | 72,9 % | +1,8 % | 1,31 |
| 20 | cozen | The Huns | 3 | 84,5 | 70,0 % | +1,5 % | 1,30 |
Fri til genbrug under CC BY 4.0: angiv Subtick som kilde, og link til denne side.