Pro-CS2 i juli 2026
1545 parsede pro-baner blev spillet i juli 2026.
CT's vinderprocent pr. bane
De højest ratede spillere
| # | Spiller | Hold | Baner | ADR | KAST | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | donk | Spirit | 8 | 110,4 | 78,5 % | +4,9 % | 1,62 |
| 2 | torzsi | MOUZ | 5 | 104,0 | 84,0 % | +4,6 % | 1,61 |
| 3 | yxngstxr | Luminosity | 5 | 96,4 | 77,2 % | +3,9 % | 1,59 |
| 4 | WorldEdit | 3 | 117,1 | 84,9 % | +2,4 % | 1,56 | |
| 5 | TeeShine | DEFEATERS | 5 | 101,6 | 75,0 % | +2,5 % | 1,55 |
| 6 | Sonic | NRG | 13 | 100,5 | 79,6 % | +4,5 % | 1,54 |
| 7 | forzenok | Orda | 5 | 103,3 | 80,9 % | +3,5 % | 1,53 |
| 8 | electronic333 | BC.Game | 3 | 95,2 | 78,9 % | +3,8 % | 1,52 |
| 9 | vexite | FlyQuest | 8 | 90,8 | 85,0 % | +5,0 % | 1,50 |
| 10 | Magic | Lazer Cats | 4 | 99,3 | 69,6 % | +3,1 % | 1,50 |
| 11 | Matz | KUUSAMO | 3 | 104,0 | 76,1 % | +2,4 % | 1,48 |
| 12 | fakzwall | GUARA | 5 | 94,2 | 74,5 % | +2,4 % | 1,48 |
| 13 | tired73 | WBT Academy | 12 | 98,2 | 69,9 % | +3,5 % | 1,47 |
| 14 | minor | 8 | 98,3 | 72,2 % | +3,2 % | 1,47 | |
| 15 | JACKZ | OG | 6 | 95,1 | 75,0 % | +3,2 % | 1,45 |
| 16 | history | EHISTO BASE | 14 | 85,7 | 74,4 % | +3,5 % | 1,44 |
| 17 | halfjix | Saint Sinners | 7 | 102,7 | 80,7 % | +1,9 % | 1,44 |
| 18 | CacaNito | JiJieHao | 5 | 97,0 | 75,7 % | +2,8 % | 1,43 |
| 19 | m0NESY | Falcons | 3 | 100,7 | 80,3 % | +1,6 % | 1,43 |
| 20 | Wumbo | Strael Bora | 7 | 91,8 | 74,0 % | +3,6 % | 1,43 |
Fri til genbrug under CC BY 4.0: angiv Subtick som kilde, og link til denne side.