Pro-CS2 i juni 2026
669 parsede pro-baner blev spillet i juni 2026.
CT's vinderprocent pr. bane
De højest ratede spillere
| # | Spiller | Hold | Baner | ADR | KAST | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | lasfas | 3 | 101,4 | 88,4 % | +5,0 % | 1,69 | |
| 2 | tired73 | WBT Academy | 6 | 120,1 | 75,4 % | +3,5 % | 1,67 |
| 3 | H0NeST | Iowa Stormboar | 10 | 121,9 | 79,0 % | +4,0 % | 1,67 |
| 4 | xEternaLxx | Fire Flux | 4 | 121,5 | 85,7 % | +2,7 % | 1,60 |
| 5 | XELLOW | aimclub | 4 | 102,7 | 81,2 % | +5,1 % | 1,60 |
| 6 | ZywOo | Vitality | 13 | 108,7 | 82,1 % | +4,0 % | 1,59 |
| 7 | minor | 5 | 124,1 | 79,2 % | +1,5 % | 1,54 | |
| 8 | b1zarre666 | Olympus | 4 | 101,7 | 75,0 % | +3,6 % | 1,54 |
| 9 | synyx | UPGRADE | 3 | 101,6 | 82,5 % | +4,3 % | 1,54 |
| 10 | ogwizard | Marsborne | 6 | 110,0 | 81,2 % | +3,2 % | 1,52 |
| 11 | DEN Luckyv1- | Denmark | 7 | 96,8 | 86,5 % | +3,6 % | 1,51 |
| 12 | Krad | Butterfly | 4 | 91,7 | 75,0 % | +2,8 % | 1,50 |
| 13 | Depreshn | Drama | 3 | 91,2 | 78,5 % | +4,2 % | 1,50 |
| 14 | swetsi | PsychoFace | 4 | 90,5 | 77,8 % | +4,0 % | 1,49 |
| 15 | flayy | 9INE | 5 | 99,3 | 74,6 % | +3,0 % | 1,48 |
| 16 | chelleos | Rooster | 5 | 109,9 | 73,9 % | +2,0 % | 1,48 |
| 17 | eraa | Alliance | 9 | 95,6 | 86,5 % | +4,2 % | 1,47 |
| 18 | fluffy | Aurora Young Blud | 6 | 101,0 | 69,7 % | +3,1 % | 1,47 |
| 19 | Python | Atreides | 7 | 95,1 | 76,1 % | +3,5 % | 1,47 |
| 20 | xeNji | Noir Verse | 5 | 106,8 | 82,7 % | +2,4 % | 1,46 |
Fri til genbrug under CC BY 4.0: angiv Subtick som kilde, og link til denne side.