Pro-CS2 i januar 2026
134 parsede pro-baner blev spillet i januar 2026.
CT's vinderprocent pr. bane
De højest ratede spillere
| # | Spiller | Hold | Baner | ADR | KAST | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | molodoy | FURIA | 10 | 95,1 | 72,7 % | +3,1 % | 1,48 |
| 2 | donk | Spirit | 8 | 101,6 | 79,9 % | +2,9 % | 1,47 |
| 3 | sausol | Iberian Soul | 5 | 96,3 | 78,7 % | +2,9 % | 1,44 |
| 4 | m0NESY | Falcons | 11 | 98,0 | 76,2 % | +2,1 % | 1,44 |
| 5 | nilo | HEROIC | 6 | 89,2 | 73,6 % | +2,9 % | 1,42 |
| 6 | oSee | Incognito | 7 | 90,7 | 76,1 % | +2,6 % | 1,42 |
| 7 | bobeksde | Alliance | 5 | 91,7 | 78,6 % | +2,0 % | 1,39 |
| 8 | kl1m | MIBR | 5 | 94,3 | 71,3 % | +1,7 % | 1,39 |
| 9 | ZywOo | Vitality | 11 | 88,1 | 77,1 % | +2,6 % | 1,37 |
| 10 | KRIMZ | EYEBALLERS | 3 | 66,4 | 79,7 % | +2,9 % | 1,33 |
| 11 | kyousuke | Falcons | 4 | 91,2 | 75,3 % | +2,4 % | 1,33 |
| 12 | rdnzao | DENDELE | 5 | 93,6 | 84,0 % | +1,4 % | 1,32 |
| 13 | s1mple | BC.Game | 4 | 89,4 | 72,9 % | +0,4 % | 1,31 |
| 14 | r1nkle | G2 | 3 | 75,9 | 78,1 % | +2,4 % | 1,31 |
| 15 | woxic | Aurora | 12 | 85,9 | 74,4 % | +1,8 % | 1,29 |
| 16 | try | Legacy | 8 | 88,9 | 75,5 % | +1,6 % | 1,28 |
| 17 | sh1ro | Spirit | 8 | 81,0 | 83,3 % | +1,8 % | 1,28 |
| 18 | b1t | Natus Vincere | 6 | 80,7 | 79,4 % | +1,1 % | 1,27 |
| 19 | zweih | PARIVISION | 17 | 81,7 | 77,4 % | +1,4 % | 1,27 |
| 20 | XANTARES | Aurora | 12 | 87,3 | 75,3 % | +1,1 % | 1,26 |
Fri til genbrug under CC BY 4.0: angiv Subtick som kilde, og link til denne side.