Pro-CS2 i oktober 2026
2462 parsede pro-baner blev spillet i oktober 2026.
CT's vinderprocent pr. bane
De højest ratede spillere
| # | Spiller | Hold | Baner | ADR | KAST | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rhyza | CTRL | 3 | 102,7 | 83,6 % | +4,0 % | 1,57 |
| 2 | Kiyo | madlikewizards | 4 | 107,9 | 68,2 % | +3,7 % | 1,56 |
| 3 | FenomeN-- | INOX Division | 7 | 98,7 | 81,9 % | +4,0 % | 1,56 |
| 4 | gtw | RED Canids Academy | 9 | 100,1 | 75,9 % | +4,1 % | 1,54 |
| 5 | minor | 7 | 103,4 | 84,2 % | +4,0 % | 1,52 | |
| 6 | BeaKiew0w | FarmVille | 8 | 103,8 | 77,6 % | +2,7 % | 1,52 |
| 7 | kairo | Mindfreak | 8 | 97,8 | 72,8 % | +3,8 % | 1,51 |
| 8 | k1st | 5 | 109,8 | 78,3 % | +2,5 % | 1,51 | |
| 9 | zeokeN | Ducks | 3 | 88,6 | 73,8 % | +3,6 % | 1,51 |
| 10 | Roflko | MARKandLARRY | 5 | 94,3 | 76,7 % | +3,0 % | 1,51 |
| 11 | ves111 | TitanFlow | 16 | 102,9 | 74,1 % | +3,0 % | 1,48 |
| 12 | rud | Glitch | 4 | 89,2 | 74,0 % | +3,3 % | 1,48 |
| 13 | ZywOo | Vitality | 30 | 99,2 | 78,4 % | +3,0 % | 1,48 |
| 14 | Mertowsk1 | Misa | 3 | 98,6 | 76,6 % | +2,8 % | 1,46 |
| 15 | Fitzy | 3 | 92,5 | 76,8 % | +0,6 % | 1,46 | |
| 16 | gehji | QUAZAR | 14 | 95,5 | 76,1 % | +3,5 % | 1,45 |
| 17 | Tony | DUSTY | 4 | 92,8 | 84,4 % | +2,5 % | 1,44 |
| 18 | headtr1ck | Inner Circle | 11 | 88,3 | 80,3 % | +3,4 % | 1,44 |
| 19 | adeX | Alter Ego | 29 | 104,2 | 73,1 % | +2,6 % | 1,44 |
| 20 | kickdown | Next Up | 4 | 100,1 | 79,8 % | +2,3 % | 1,42 |
Fri til genbrug under CC BY 4.0: angiv Subtick som kilde, og link til denne side.