Pro-CS2 i april 2026
270 parsede pro-baner blev spillet i april 2026.
CT's vinderprocent pr. bane
De højest ratede spillere
| # | Spiller | Hold | Baner | ADR | KAST | Swing | Rating |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ZywOo | Vitality | 18 | 102,7 | 80,1 % | +3,0 % | 1,51 |
| 2 | m0NESY | Falcons | 9 | 101,8 | 79,5 % | +2,8 % | 1,49 |
| 3 | afro | Luminosity | 6 | 94,6 | 79,4 % | +2,4 % | 1,44 |
| 4 | JOTA | MEIA NOITE | 4 | 96,4 | 72,5 % | +1,1 % | 1,40 |
| 5 | nqz | MIBR | 14 | 91,8 | 81,6 % | +2,8 % | 1,39 |
| 6 | mizu | HOTU | 6 | 87,8 | 67,0 % | +1,6 % | 1,34 |
| 7 | tikuak | Chinggis Warriors | 3 | 76,2 | 70,8 % | +3,0 % | 1,33 |
| 8 | makazze | Natus Vincere | 13 | 90,7 | 77,2 % | +1,9 % | 1,33 |
| 9 | Jee | TYLOO | 6 | 97,0 | 76,5 % | +1,7 % | 1,33 |
| 10 | maxster | EYEBALLERS | 5 | 84,9 | 67,0 % | +2,3 % | 1,32 |
| 11 | Jame | PARIVISION | 14 | 81,5 | 78,7 % | +1,7 % | 1,31 |
| 12 | dgt | 9z | 20 | 84,9 | 74,4 % | +1,9 % | 1,31 |
| 13 | broky | FaZe | 17 | 86,3 | 77,9 % | +2,2 % | 1,30 |
| 14 | cass1n | BESTIA | 6 | 87,6 | 75,2 % | +1,8 % | 1,30 |
| 15 | woxic | Aurora | 12 | 88,8 | 71,9 % | +1,5 % | 1,29 |
| 16 | frozen | FaZe | 17 | 81,1 | 80,3 % | +1,5 % | 1,29 |
| 17 | w0nderful | Natus Vincere | 13 | 81,3 | 75,9 % | +2,0 % | 1,28 |
| 18 | nilo | HEROIC | 18 | 83,5 | 69,5 % | +1,9 % | 1,28 |
| 19 | hasteka | Chinggis Warriors | 3 | 84,4 | 70,8 % | +1,6 % | 1,28 |
| 20 | donk | Spirit | 10 | 88,3 | 74,0 % | +0,6 % | 1,28 |
Fri til genbrug under CC BY 4.0: angiv Subtick som kilde, og link til denne side.